10.5 C
Jasło
piątek, 23 lutego, 2024

Codzienność młodych piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Wisłoka Błażkowa to nie tylko intensywne treningi i emocjonujące mecze. Za kulisami toczy się nieustająca praca, aby zapewnić sprawną organizację – w tym utrzymanie niezbędnego sprzętu. Dziś przed Akademią stanęło nowe wyzwanie – wymiana starej, zużytej pralko-suszarki.

Urządzenie, które służyło przez lata do utrzymania czystości strojów sportowych, uległo awarii. Wobec konieczności zakupu nowego sprzętu, Akademia postanowiła zwrócić się o wsparcie do lokalnych władz. Niestety, mimo wielu starań, samorząd nie udzielił pomocy finansowej na ten cel.

„Mimo, że jesteśmy ważną częścią lokalnej społeczności i wychowujemy młode talenty, nie otrzymaliśmy wsparcia od samorządu. To było dla nas rozczarowujące, ale nie poddajemy się. Zainicjowaliśmy zbiórkę społecznościową, aby zakupić nową pralko-suszarkę” – mówi trener Akademii Piłkarskiej Wisłoka Błażkowa Sylwester Posełkiewicz.

Akademia liczy teraz na pomoc lokalnej społeczności, firm i wszystkich, którzy chcą wesprzeć rozwój młodego sportu w Gminie Brzyska i w powiecie jasielskim. „Wierzymy, że nawet najmniejsze datki mogą pomóc nam osiągnąć nasz cel. Każda złotówka jest ważna i doceniamy wsparcie ze strony społeczności” – dodaje Posełkiewicz

Pomoc w tej zbiórce to nie tylko wkład w funkcjonowanie Akademii Wisłoka Błażkowa, ale także inwestycja w przyszłość młodych piłkarskich talentów na Podkarpaciu. To wsparcie lokalnej inicjatywy, której celem jest rozwijanie pasji i umiejętności sportowych wśród młodzieży.

Zbiórka ruszyła już dziś i potrwa przez następne dwa tygodnie. Nie bądź obojętny i wesprzyj lokalny sport!

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj