10.9 C
Jasło
wtorek, 27 lutego, 2024

Utrzymanie zieleniutkiego boiska LKS Wisłoka Błażkowa w doskonałej kondycji wymaga nie tylko zaangażowania, ale i odpowiedniego sprzętu. Dziś, po awarii starej kosiarki, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej LKS Wisłoka Błażkowa stoi przed koniecznością zakupu nowego urządzenia, a niewystarczające wsparcie ze strony samorządu dodatkowo komplikuje sytuację.

Stara, zużyta kosiarka służyła do utrzymania boiska przez wiele lat, ale niestety, czas i intensywna eksploatacja zrobiły swoje. W obliczu awarii, Stowarzyszenie zwróciło się o pomoc do lokalnych władz. Pomimo licznych starań, samorząd nie przyznał funduszy na zakup nowego sprzętu.

„Jest to dla nas duże rozczarowanie. Staramy się nieustannie rozwijać lokalny sport, a utrzymanie odpowiednich warunków na boisku jest kluczowe dla naszej działalności. Bez wsparcia ze strony samorządu musimy sami znaleźć rozwiązanie” – wyjaśnia prezes Stowarzyszenia, Jan Hawra.

Wobec takiego obrotu spraw, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej LKS Wisłoka Błażkowa zdecydowało się na zorganizowanie zbiórki społecznościowej, aby zdobyć środki na zakup nowego traktorka do koszenia trawy. Organizacja wierzy w lokalną społeczność i liczy na wsparcie wszystkich, którzy pragną pomóc w rozwoju sportu na Podkarpaciu.

„Wierzymy, że nawet najmniejsze datki mogą pomóc nam osiągnąć nasz cel. Każda złotówka jest ważna. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę wsparcia” – dodaje Hawra.

Poprzez wsparcie tej zbiórki, nie tylko pomagasz w utrzymaniu infrastruktury sportowej w Błażkowej, ale także inwestujesz w przyszłość lokalnego sportu, umożliwiając młodym talentom rozwijanie swoich umiejętności w najlepszych warunkach.

Zbiórka startuje dzisiaj i potrwa przez następny miesiąc. Wesprzyj lokalny sport – każda pomoc ma znaczenie!

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj