test
23.2 C
Jasło
sobota, 15 czerwca, 2024

Stowarzyszenie Młodzi dla Brzozowa, znane z inicjatyw wspierających rozwój młodzieży oraz promowanie świadomości ekologicznej, przygotowuje się do realizacji nowego projektu pod nazwą „Działania Ekologiczne w Szkołach”. Projekt ten, współfinansowany przez Fundację PGE, ma na celu edukację i zaangażowanie uczniów szkół podstawowych w tematykę ochrony środowiska oraz promowanie działań proekologicznych w środowisku szkolnym.

W ramach projektu planowane są lekcje, warsztaty i akcje o charakterze edukacyjnym, które mają na celu zwiększenie świadomości ekologicznej młodych ludzi. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat problemów środowiskowych i sposobów ich rozwiązywania, a także będą mogli brać udział w praktycznych działaniach proekologicznych, takich jak segregacja śmieci, sadzenie drzew czy edukacja na temat oszczędzania wody. Projekt ma na celu nie tylko edukację, ale także promowanie zrównoważonego stylu życia wśród uczniów i nauczycieli, tworząc wspólną społeczność proekologiczną.

Wsparcie Fundacji PGE okazało się kluczowe dla sukcesu projektu. Dzięki pomocy finansowej, możliwe było przeprowadzenie wszystkich zaplanowanych działań. Dzięki wsparciu Fundacji PGE oraz zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, projekt okazał się znaczącym krokiem w kierunku edukacji ekologicznej i zrównoważonego rozwoju w Brzozowie.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj