13.2 C
Jasło
środa, 29 maja, 2024

Bezpłatne konsultacje urologiczne w nowo powstałej Poradni Urologicznej w Jaśle

W dniu 22 stycznia 2022 r. Szpital Specjalistyczny w Jaśle, w Poradni Urologicznej  przy ulicy Chopina, zorganizował „Białą Sobotę Urologiczną”, podczas której można było uzyskać bezpłatną  konsultację  urologiczną.

Z okazji tej skorzystało 19 osób. Pacjenci, którzy zgłosili się na konsultacje otrzymali pisemną informację dla lekarza POZ, aby tam kontynuować dalsze leczenie.

Pacjenci mogą leczyć się w Poradni Urologicznej szpitala, która mieści się przy ul. Chopina 38. Poradnia, która posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego też leczenie w niej jest bezpłatne – wymaga jedynie skierowania od lekarza rodzinnego.

Jest ona czynna w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00. Zarejestrować się do niej można dzwoniąc pod numer telefonu 13 446 77 00 lub osobiście.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle planuje uruchomienie w drugiej połowie br. pododdziału urologicznego, gdzie będą wykonywane zabiegi urologiczne.

Gośćmi Białej Soboty Urologicznej byli: Bogdan Rzońca – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Alicja Zając – Senator RP, Wojciech Zając – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Adam Pawluś – Starosta Jasielski oraz Dariusz Sobieraj – kierownik Oddziału Urologii i Urologii Onkologicznej krośnieńskiego szpitala.

W sobotę w budynku Poradni Specjalistycznych działał także Punkt Szczepień Covid-19, z którego skorzystało 24 osoby.

Źródło: samorzad.gov.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj