10.5 C
Jasło
piątek, 23 lutego, 2024

II Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” o Puchar Starosty Jasielskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach narciarstwa biegowego, które odbędą się 23 stycznia 2022 r. w Ożennej. Zawodnicy będą mieć do wyboru dwie trasy, krótszą o długości około 6 km i  dłuższą – około 10 km.

W zawodach uczestniczyć mogą narciarze od 12 roku życia i starsi. Zapisów można dokonywać elektronicznie, bądź osobiście w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. W  przypadku nie wyczerpania limitu (100 osób) będzie istniała możliwość zapisania się w dniu zawodów.

Opłata startowa wynosi – dla osób pomiędzy 12 a 18 r.ż. oraz zawodników po 60 r.ż. – 15,00 zł, natomiast dla zawodników w przedziale wiekowym 19-60 lat – 20,00 zł.

Biuro zawodów będzie funkcjonować w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej w dniu 23 stycznia 2022 r. w godz. 8.30 – 10.30.

Start zawodów: dystans krótszy – godz. 11.00, dystans dłuższy – godz. 11.30.

Dla każdego uczestnika organizator zapewnia pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny na  mecie. Nagrody w postaci Pucharu Starosty Jasielskiego oraz nagród rzeczowych zostaną przyznane najlepszym 3 zawodniczkom i 3 zawodnikom na każdym dystansie w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I kategoria wiekowa: 12 – 18 lat

II kategoria wiekowa – 18 plus

Regulamin zawodów wraz z formularzami dostępny jest na stronie www.mdkjaslo.pl

Organizacja zawodów uzależniona jest od zaistniałych warunków pogodowych !

II Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” został objęty honorowym patronatem przez Starostę Jasielskiego Adama Pawlusia.

Organizatorem zawodów jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Partnerami wydarzenia są: Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle „Familiaris”.

MDK w Jaśle

Źródło: samorzad.gov.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj