test
11.1 C
Jasło
sobota, 15 czerwca, 2024

Kolejna seria wypadków!

4 stycznia w powiecie kolbuszowskim miały miejsce trzy wypadki, dwa z nich w Widełce a jeden na ul. Wolskiej w Kolbuszowej.

Pierwszy wypadek miał miejsce na drodze powiatowej w Widełce koło godz. 8:30. 28-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas jezdni i wjechała do przydrożnego rowu. Z kobietą podróżowało dwoje dzieci w wieku 2 i 5 lat. 5-latka została przetransportowana do szpitala.

Następne zgłoszenie miało miejsce również w Widełce, a dokładnie na krajowej „dziewiątce”. 23-letni kierowca toyoty nie dostosował się do panujących warunków na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Z mężczyzną podróżowała 21-letnia kobieta. Oboje zostali przetransportowani do szpitala.

Ostatnie zgłoszenie dotyczyło wypadku na ul. Wolskiej w Kolbuszowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 40-letnia kobieta kierująca oplem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z motorowerem kierowanym przez 80-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa, który trafił do szpitala.

Policjanci apelują o zachowanie bezpieczeństwa na drodze i dostosowanie prędkości do panujących przepisów prawa i warunków atmosferycznych.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj