test
23.2 C
Jasło
sobota, 15 czerwca, 2024

Konsultacje strategii dla młodych w naszym województwie! JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Pełnomocnik rządu ds. Polityki Młodzieżowej Minister Piotr Mazurek zaprasza do współtworzenia Strategii RP na Rzecz Młodego Pokolenia. W każdym województwie prowadzone są konsultacje i spotkania, podczas których młodzi ludzie mogą zabrać głos w ważnych dla nich sprawach. W całej Polsce już tysiące ludzi wzięło udział w takich konsultacjach. Teraz czas na Podkarpacie!

JAK SIĘ ZAPISAĆ? Przed Wami instrukcja!

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod następującym adresem:

https://strategiamlodych10.webankieta.pl/
Konsultacje dla woj. podkarpackiego rozpoczną się 12 października br. od godz. 17:00. Zapisy do 11 października!

Minister Mazurek zachęca: „Niech owocem naszej wspólnej pracy będzie utworzenie dokumentu strategicznego, który będzie odpowiadał na realne potrzeby i oczekiwania wszystkich młodych Polek i Polaków. Jestem przekonany, że Strategia RP na Rzecz Młodego Pokolenia będzie dokumentem, który pokaże konkretne rozwiązania i pomysły, których wcielenie w życie sprawi, że będziemy jeszcze bardziej dumni z naszego kraju.”

Więcej informacji na temat konsultacji znajduje się na oficjalnej stronie konsultacji https://www.gov.pl/DlaMlodych. Każdy uczestnik spotkań konsultacyjnych otrzyma certyfikat potwierdzający udział w pracach nad stworzeniem projektu „Strategii RP na Recz Młodego Pokolenia”.

W województwie śląskim w konsultacjach udział wzięło 6 tysięcy młodych osób, jak będzie u nas? Gorąco zachęcamy ludzi młodych do udziału!

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj