7.3 C
Jasło
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Miasto Sanok a Podkarpacka Dolina Wodorowa – szanse i wyzwania

18 sierpnia 2021 r. o godz. 12:00 w auli w Instytucie Technicznym UP w Sanoku przy ul. Reymonta 6 odbędzie się debata ekspercka: ,,Miasto Sanok a Podkarpacka Dolina Wodorowa – szanse i wyzwania’’. Wydarzenie transmitowane będzie na profilu Facebook Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie.

Swój udział zapowiedzieli:
➢ dr Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki;
➢ Tomasz Matuszewski – Burmistrz Miasta Sanoka;
➢ Tomoho Umeda – Przewodniczący Komitetu Technologii Wodorowych w Krajowej Izbie
Gospodarczej;
➢ Adam Smoleń – p.o. Prezes Zarządu AUTOSAN;
➢ Beata Rapa – Dyrektor Regionu Podkarpackiego BGK;
➢ dr Krzysztof Jarosz- Prezes Zarządu SPGK Sanok.

Moderatorem pytań podczas rozmowy eksperckiej będzie Adam Poręba.

W trakcie debaty zostanie poruszony m.in. temat technologii wodorowej, perspektyw rozwoju, współpracy międzynarodowej, przyszłości miasta i regionu. Myślą przewodnią wydarzenia jest powstanie Podkarpackiej Doliny Wodorowej.

Od 1 marca 2019 r. RODM w Rzeszowie prowadzony jest przez Fundację Jagiellońską.

Fundacja Jagiellońska prowadzi program stypendialny, który ma na celu wszechstronny rozwój młodych ludzi: intelektualny, kulturalny i społeczny. Naszym stypendystom zapewniamy wsparcie w formie warsztatów przedmiotowych, obozów interdyscyplinarnych, spotkań z ludźmi kultury, nauki i życia społecznego, ułatwiamy dostęp do kultury wysokiej oraz instytucji kultury i dziedzictwa narodowego. Celem Fundacji jest, aby zdolna młodzież była nie tylko wszechstronnie wykształcona, ale także zakorzeniona w dziedzictwie narodowym, a w przyszłości wykorzystywała swoje talenty dla dobra i pożytku Rzeczypospolitej.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj