11.3 C
Jasło
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych członków Okręgowego Podkarpackiego Związku Nauczycielstwa Polskiego

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła – w imieniu Prezydenta RP – odznaczenia państwowe zasłużonym członkom Okręgu Podkarpackiego Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie i była okazją do podziękowania za zasługi w działalności na rzecz rozwoju oświaty oraz za wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Wyróżniający się członkowie Okręgu Podkarpackiego ZNP otrzymali Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę.

– Wręczone dzisiaj odznaczenia państwowe są wyrazem wdzięczności ze strony państwa polskiego  za wyróżniającą się pracę i aktywność, za działalność w  zakresie rozwoju oświaty na terenie województwa podkarpackiego, ale także jest to forma uznania dla państwa zaangażowania w działalność społeczną, związkową, która została w ten sposób doceniona.  Serdecznie gratuluję, życzę nieustającej aktywności i determinacji do tego, aby tę prace na rzecz rozwoju oświaty kontynuować – powiedziała wojewoda Ewa Leniart.

Odznaczonym pogratulował również prezes Okręgu Podkarpackiego Związku Nauczycielstwa Polskiego Stanisław Kłak.

Źródło: rzeszow.uw.gov.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj