17.6 C
Jasło
środa, 29 maja, 2024

Rozwadowski Targ Staroci w Stalowej Woli

Zbliża się trzecia niedziela miesiąca – 19 grudnia 2021, a to oznacza, że przed nami kolejny Rozwadowski Targ Staroci. Cykliczne wydarzenie odbędzie się na parkingu przy ulicy Grunwaldzkiej, za kościołem pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Stalowej Woli – Rozwadowie. Zapraszamy miłośników antyków i handlarzy starociami a także wystawców, kolekcjonerów, pasjonatów oraz osoby, które chcą oddać niepotrzebne przedmioty w dobre ręce.

Przypominamy, że aby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż należy skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl. Regulamin dostępny jest na stronie www.stalowawola.pl. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, a wstęp na targ jest bezpłatny. Zachęcamy również do korzystania z miejskiej komunikacji. Autobusem dojedziecie Państwo bezpośrednio pod sam parking przy ulicy Grunwaldzkiej.

Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli już dziś zaprasza zarówno kupujących jak i sprzedających do aktywnego uczestnictwa w comiesięcznych wydarzeniach.

Źródło: stalowawola.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj