10.5 C
Jasło
piątek, 23 lutego, 2024

Spotkanie noworoczne Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i wicewojewoda Jolanta Sawicka wzięły udział w spotkaniu noworocznym Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie.

Wydarzenie, które – ze względu na sytuację epidemiczną – odbyło się w formie online, było okazją do rozmowy o planach na najbliższą przyszłość oraz do przekazania życzeń noworocznych.

– Pragnę złożyć Państwu serdeczne życzenia – oczywiście zdrowia – bo doceniamy je w sposób szczególny, determinacji do tego, by realizować przedsięwzięcia i plany zawodowe, które Państwo na bieżący rok sobie założyli,  ale także wszelkiej pomyślności  mówiła wojewoda Ewa Leniart.

W spotkaniu uczestniczyli m. in.  przedstawiciele samorządu województwa: wicemarszałkowie Ewa Draus i Piotr Pilch, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Anna Huk, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Cypryś, podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch, wicekurator Stanisław Fundakowski oraz dyrektor Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie Krystyna Wróblewska.

***

Przedmiot działalności Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie, którego organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Podkarpackiego, to organizacja i prowadzenie kształcenia ustawicznego nauczycieli. W skład PZPW wchodzą następujące jednostki organizacyjne: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie wraz z Oddziałami w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu, Ośrodek Edukacji Nauczycieli i Pracowników Administracji Samorządowej w Czudcu oraz Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Czudcu wraz z filiami w Przemyślu i Tarnobrzegu.

Źródło: rzeszow.uw.gov.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj