test
15.5 C
Jasło
wtorek, 18 czerwca, 2024

Trzech chłopców straciło rodziców w wypadku samochodowym. Po wielkiej tragedii ruszyła zbiórka.

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło na Drodze Wojewódzkiej 871 relacji Stalowa Wola- Jamnica. Nie żyje młode małżeństwo. Ich syn cudem przeżył tragedię.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 3 lipca 2021 roku o godzinie 14:40. Samochodem marki Audi S7 na tarnobrzeskich numerach rejestracyjnych, w kierunku Tarnobrzega, podróżował pod wpływem alkoholu 37-letni mężczyzna. Podczas manewru wyprzedzania zderzył się czołowo z Audi A4, którym w stronę Stalowej Woli jechała 3-osobowa rodzina. Małżeństwo przez dłuższy czas było reanimowane. Wezwano nawet śmigłowiec LPR. Niestety bezskutecznie. Zmarli na miejscu. Podróżujący z nimi około 3- letni chłopiec siedział w foteliku i nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Małżeństwo miało jeszcze dwóch synów, ale ich już nigdy nie zobaczy. Dzieci czekały na nich w domu…

– Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w ich sercu po tej nie do opisania w słowach stracie najbliższych na świecie ludzi, ale spróbujmy okazać im wsparcie poprzez zbiórkę środków pieniężnych. Okaż serce, każda złotówka się liczy!– napisali założyciele zbiórki, Fundacja Z Serca Dla Serca.

Jak zapewnia Fundacja, każda złotówka trafi do dzieci. Jeśli chcecie drodzy Czytelnicy pomóc dzieciom, możecie to zrobić TUTAJ.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj