8.6 C
Jasło
sobota, 20 kwietnia, 2024

Turniej młodych piłkarek w Pustyni

W ubiegły piątek (4 czerwca br.) odbył się Turniej Kadr Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Dziewcząt w kategorii U 14 rozegrany na obiektach sportowych MULKS Pustynia.

Najlepszą drużyną została reprezentacja Podokręgu Piłki Nożnej w Rzeszowie, która wygrała 3 spotkania oraz uzyskała jeden bezbramkowy remis z reprezentacją Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy.

Drugie miejsce w turnieju zajęła reprezentacja Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie, która uległa 0:2 zwycięzcy turnieju. Pozostałe mecze wygrała.

Trzecie miejsce na podium zajęły zawodniczki reprezentujące gospodarzy, czyli Kadra Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy. Gospodynie bezbramkowo zremisowały ze zwycięską drużyną z Rzeszowa oraz przegrały stosunkiem 0:2 z drużyną z Krosna.

Czwartą drużyną została reprezentacja Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu, natomiast piąte miejsce w turnieju zajęła ekipa ze Stalowej Woli.

Wyróżnienia indywidualne turnieju zdobyły:
Najlepsza Bramkarka Turnieju – Dominika Zajchowska (PPN Rzeszów)
Najlepszy Strzelec Turnieju – Kinga Klimczak (OZPN Krosno)
Najlepsza Zawodniczka Turnieju – Lena Szydło (PPN Rzeszów)

Głównym organizatorem Turnieju Kadr o Puchar Prezesa Mieczysława Golby był Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie. Turniejowego wsparcia udzielili m. in. Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek, którego reprezentował Członek Zarządu Marek Jaskółka.