test
13.3 C
Jasło
sobota, 15 czerwca, 2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w Ropczycach i Sędziszowie Małopolskim

„Jeśli człowiek zamknie bogactwo w własnej głowie,

nikt mu go nie może odebrać.

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski.”

– Benjamin Franklin

W piątek, 29 kwietnia 2022 roku w szkołach średnich Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Był to niezwykły dzień dla każdego absolwenta – matura zbliża się milowym krokiem, a w perspektywie pojawia się wybór dalszej ścieżki edukacji.

Z tej okazji odbyły się uroczyste akademie, podczas których po raz ostatni, dyrektorzy, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście mogli spotkać się z tegorocznymi maturzystami, aby wręczyć im świadectwa ukończenia szkoły.

Samorząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego w uroczystości pożegnania absolwentów z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach reprezentował Starosta Witold Darłak, zaś w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Piotra Skargi Wicestarosta Bernadeta Frysztak.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.  

Tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia nie tylko na maturze, ale i w dorosłym życiu!

Źródło: spropoczyce.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj