4 C
Jasło
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Wakacyjne pociągi na Podkarpaciu

Pociągiem w Bieszczady, do Krynicy, nad morze, a nawet do Słowacji, wszędzie tam dostaniesz się teraz dzięki ofertom od PKP Intercity, PolRegio i Kolejom Małopolskim. Przewoźnicy kolejowi na wakacje wzbogacają ofertę dla turystów.

Od 26 czerwca przez Nowy Zagórz pojadą weekendowe pociągi Intercity z Krakowa do Uherzec i Łupkowa oraz z Łupkowa do Krakowa. W niedzielę pojedzie pociąg z Krakowa do Łupkowa i z Łupkowa do Uherzec i Krakowa. To od 11 lat pierwsze regularne połączenia na odcinku Zagórz – Uherce.

, Z Jasła do Krynicy z Kolejami Małopolskimi. Od 3 lipca do 5 września we wszystkie wakacyjne weekendy Koleje Małopolskie uruchomią nowe regularne kursy w relacji Nowy Sącz – Jasło – Nowy Sącz oraz Jasło – Krynica-Zdrój – Jasło. Spółka podkreśla, że wakacyjne pociągi zapewnią dojazd do wszystkich miejscowości na lini nr 108 (pomiędzy stacjami Stróże i Jasło) oraz do najważniejszych miejscowości turystycznych i uzdrowiskowych pomiędzy Nowym Sączem a Krynicą-Zdrój (Stary Sącz, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Łomnica-Zdrój, Żegiestów-Zdrój, Muszyna).

Oferta Polska Słowacja Special od PolRegio również wygląda co najmniej zachęcająco. Jest to oferta przygotowana z myślą o turystach podróżujących weekendowymi pociągami POLREGIO z Polski na Słowację i z powrotem. Z tańszych biletów w ramach oferty Polska-Słowacja Specjal mogą korzystać pasażerowie pociągów „WOJAK SZWEJK” relacji Rzeszów/Sanok – Medzilaborce – Rzeszów/Sanok uruchamianych w okresie od 2 lipca do 5 września 2021 r. Bilety w ofercie Polska-Słowacja Specjal można kupić:

  • w kasach biletowych POLREGIO,
  • w kasach biletowych Kolei Słowackich (ŽSSK),
  • u obsługi pociągu (w dniu wyjazdu).

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj