test
25.4 C
Jasło
sobota, 15 czerwca, 2024

Wojewódzki Turniej Poezji i Prozy dla młodzieży „ZAWSZE WIERNI”

Powiat Rzeszowski wraz z Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie zaprasza uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Wojewódzkim Turnieju Poezji i Prozy „ZAWSZE WIERNI”. 

W związku z pandemiczną sytuacją ogłaszamy wersję zdalną i zapraszamy do udziału wszystkich młodych, którzy lubią recytować. Zamiast stawać na scenie staną przed kamerą, ponieważ warunkiem zgłoszenia do konkursu jest nagranie jednego wiersza i przesłanie go do organizatora eliminacji powiatowych

Konkurs niezmiennie stanowi hołd dla wszystkich wiernych ideom wolności, honoru, życia zgodnego z najwyższymi wartościami i umiłowania Ojczyzny. Jest motywacją do rozbudzania zainteresowań historią najnowszą i jej bohaterami, kształtowania poczucia tożsamości narodowej. Wpisuje się także w obchody pamięci o żołnierzach niezłomnych i obchody odzyskania niepodległości przez Polskę. To też szansa dla młodych do rozwijania i prezentowania artystycznych uzdolnień.

Etap powiatowy dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych Powiatu Rzeszowskiego odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie. Szczegóły na stronie internetowej szkoły: www.lodynow.edupage.org w zakładce konkursy (regulamin, karta zgłoszeniazgoda na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych, klauzula informacyjna).

Zapraszamy wszystkich chętnych do artystycznych zmagań.

Źródło: powiat.rzeszowski.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj