15.9 C
Jasło
poniedziałek, 26 lutego, 2024

XXVI edycja Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Rudnik nad Sanem 2022 za nami

Od 15 lutego do 5 marca br., po raz 26, odbyły się rozgrywki Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej w Rudniku nad Sanem, które zostały organizowane w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem i cieszyły się ogromną popularnością.

Zawodnicy zmierzyli się ze sobą w 6 kategoriach: Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik, Junior Młodszy i Senior. Poza emocjami sportowymi, zawodnicy, mogli podzielić się ze sobą piłkarskimi doświadczeniami.

Puchary i nagrody dla uczestników ufundował m.in. Powiat Niżański. Patronat nad XXVI edycją Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Rudnik nad Sanem 2022, objął Starosta Niżański Robert Bednarz.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wyglądały następująco:

Kategoria SKRZAT

Miejsce:

  1. FOOTBALL ACADEMY Nisko
  2. UKS ORLIK Rudnik nad Sanem
  3. FOOTBALL ACADEMY Stalowa Wola
  4. KS ROTUNDA Krzeszów
  5. AKADEMIA PIŁKARSKA – Jeżowe
  6. TANEW Wólka Tanewska

Król strzelców – Szymon Okoń (UKS ORLIK Rudnik nad Sanem)

Najlepszy Bramkarz – Jakub Bołcun (FOOTBALL ACADEMY Stalowa Wola)

Najlepszy zawodnik – Szymon Łój (FOOTBALL ACADEMY Nisko)

Kategoria ŻAK

Miejsce:

  1. FOOTBALL ACADEMY Stalowa Wola
  2. AKADEMIA PIŁKARSKA Jeżowe
  3. ZKS STAL Stalowa Wola
  4. TANEW Harasiuki
  5. KS ROTUNDA Krzeszów
  6. UKS ORLIK Rudnik nad Sanem
  7. TANEW Wólka Tanewska

Król strzelców – Artur Naslyan (Football Academy Stalowa Wola)

Najlepszy bramkarz – Dominik Kata (Akademia Piłkarska Jeżowe)

Najlepszy zawodnik – Nikodem Fołta (ZKS STAL Stalowa Wola)

Kategoria ORLIK

Miejsce:

  1. UKS ORLIK Rudnik nad Sanem
  2. FOOTBALL ACADEMY Stalowa Wola
  3. AKADEMIA PIŁKARSKA Stalowa Wola
  4. AKADEMIA PIŁKARSKA Jeżowe
  5. KS ROTUNDA Krzeszów
  6. ZKS STAL Stalowa Wola
  7. TANEW Wólka Tanewska

Król strzelców – Michał Dubaj (Football Academy Stalowa Wola)

Najlepszy bramkarz – Michał Bąk (UKS ORLIK Rudnik nad Sanem)

Najlepszy zawodnik – Kordian Kraus (Akademia Piłkarska Stalowa Wola)

Kategoria MŁODZIK

Miejsce:

  1. KS ROTUNDA Krzeszów
  2. TANEW Wólka Tanewska
  3. PUKS AZALIA Wola Zarczycka
  4. UKS ORLIK II Rudnik nad Sanem
  5. UKS ORLIK Rudnik nad Sanem
  6. GAP Zaleszany
  7. TANEW II Wólka Tanewska

Król strzelców – Kacper Małek (KS ROTUNDA Krzeszów)

Najlepszy bramkarz – Maciej Majder (PUKS Wola Zarczycka)

Najlepszy zawodnik – Dawid Hasiak (TANEW Wólka Tanewska)

Kategoria JUNIOR MŁODSZY

Miejsce:

  1. PUKS AZALIA Wola Zarczycka
  2. SOKÓŁ Nisko
  3. MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem
  4. MKS ORZEŁ Rudnik nad Sanem
  5. GAP Zaleszany

Król strzelców – Oliwier Łomotowski (MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem)

Najlepszy bramkarz – Bartosz Florek (PUKS ZALIA Wola Zarczycka)

Najlepszy zawodnik – Sebastian Potocki (SOKÓŁ Nisko)

Kategoria SENIOR

Miejsce:

  1. MKS ORZEŁ Rudnik nad Sanem
  2. ROTUNDA Krzeszów
  3. SOKÓŁ Nisko
  4. NIUKI Podwolina
  5. LZS POLONIA Przędzel

Król strzelców – Paweł Juśko (MKS ORZEŁ Rudnik nad Sanem)

Najlepszy bramkarz – Tristan Nowik (SOKÓŁ Nisko)

Najlepszy zawodnik – Miłosz Kulik (ROTUNDA Krzeszów)

Zmagania uczestników 26. Ligi Piłkarskiej obserwowali i nagrody zwycięzcom oraz wyróżnionym drużynom wręczali: Wicestarosta Niżański Adam Mach, Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Waldemar Grochowski, Zastępca Burmistrza Dariusz Świta oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem Piotr Potocki.

Źródło: powiatnizanski.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj