-1.2 C
Jasło
niedziela, 3 grudnia, 2023

Zgłoś zdjęcie, utwór literacki albo hasło reklamowe na konkurs dotyczący rodziny, organizowany przez Fundację GALICJA SEMPER FIDELIS

Powstał konkurs, który ma na celu pielęgnowanie oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny w społeczeństwie. Ma on także promować pozytywny wizerunek małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa oraz wspieranie aktywności organizacji pozarządowych działających na rzecz rodziny. Całym konkursem zajmuje się Fundacja GALICJA SEMPER FIDELIS, którego to jest organizatorem.

Przyjmuje on trzy formy – fotograficzny, literacki oraz reklamowy. Wyłącznie mieszkańcy Podkarpacia mogą zgłosić zdjęcia o tematyce rodzinnej, a dokładniej na temat „Uchwyć piękno aktywnych rodzin”. Możesz także z całą rodziną napisać tekst literacki, pod tytułem „Moja koncepcja na aktywne rodzicielstwo”. Ostatnia kategoria, która będzie oceniana i w której zostaną przyznane nagrody, dotyczy reklamy, a konkretniej hasła reklamowego. Zgłaszać takie hasła dotyczące promocji rodzin wielodzietnych mogą wyłącznie uczniowie ze szkół ponadpodstawowych, a konkurs ten ma temat „Hasło reklamowe na billboardy promujące rodziny z dwójką i większą liczbą dzieci”.

Co jeszcze warto wiedzieć o konkursie?

Jury wybierze zwycięskie prace na podstawie różnych kryteriów, w tym będzie brało pod uwagę interpretację tematu, spójność tekstu, merytoryczność, poprawność struktury pracy. Dla autorów 3 najlepszych prac w każdej kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe. Każda praca ma być oczywiście oryginalna i autorska.  

Konkurs „Rodzina jedno słowo, a tak wiele znaczy!” to inicjatywa Fundacji GALICJA SEMPER FIDELIS z siedzibą w Rzeszowie, (przy ul. Piętaka 8), dofinansowana przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach projektu „Rodzina jedno słowo, a tak wiele znaczy!” na rok 2023.

Prace można zgłaszać do 11 listopada 2023 roku poprzez przesłanie ich na adres e-mail fundacja@gsf.org.pl. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Wyniki konkursu z kolei zostaną opublikowane najpóźniej 16 listopada 2023 roku na stronie Fundacji i w mediach społecznościowych. Autorzy zwycięskich prac zostaną poinformowani o wynikach konkursu, a ich imiona i nazwiska będą opublikowane w różnych źródłach, w tym na stronie internetowej (www.gsf.org.pl).

Więcej informacji razem z formularzem zgłoszeniowym, który także należy przesłać razem z pracą  konkursową, a także sam regulamin znajduje się na stronie internetowej https://gsf.org.pl/konkurs-rodzina-jedno-slowo-a-tak-wiele-znaczy/?fbclid=IwAR2tTxBPQvwqnKUvUHcsBNY8ndTgCiYauq77m7dA4uR_28rGBhSj7Cr90gA.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj