17.6 C
Jasło
środa, 29 maja, 2024

Zgłoś zdjęcie, utwór literacki albo hasło reklamowe na konkurs dotyczący rodziny, organizowany przez Fundację GALICJA SEMPER FIDELIS

Powstał konkurs, który ma na celu pielęgnowanie oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny w społeczeństwie. Ma on także promować pozytywny wizerunek małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa oraz wspieranie aktywności organizacji pozarządowych działających na rzecz rodziny. Całym konkursem zajmuje się Fundacja GALICJA SEMPER FIDELIS, którego to jest organizatorem.

Przyjmuje on trzy formy – fotograficzny, literacki oraz reklamowy. Wyłącznie mieszkańcy Podkarpacia mogą zgłosić zdjęcia o tematyce rodzinnej, a dokładniej na temat „Uchwyć piękno aktywnych rodzin”. Możesz także z całą rodziną napisać tekst literacki, pod tytułem „Moja koncepcja na aktywne rodzicielstwo”. Ostatnia kategoria, która będzie oceniana i w której zostaną przyznane nagrody, dotyczy reklamy, a konkretniej hasła reklamowego. Zgłaszać takie hasła dotyczące promocji rodzin wielodzietnych mogą wyłącznie uczniowie ze szkół ponadpodstawowych, a konkurs ten ma temat „Hasło reklamowe na billboardy promujące rodziny z dwójką i większą liczbą dzieci”.

Co jeszcze warto wiedzieć o konkursie?

Jury wybierze zwycięskie prace na podstawie różnych kryteriów, w tym będzie brało pod uwagę interpretację tematu, spójność tekstu, merytoryczność, poprawność struktury pracy. Dla autorów 3 najlepszych prac w każdej kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe. Każda praca ma być oczywiście oryginalna i autorska.  

Konkurs „Rodzina jedno słowo, a tak wiele znaczy!” to inicjatywa Fundacji GALICJA SEMPER FIDELIS z siedzibą w Rzeszowie, (przy ul. Piętaka 8), dofinansowana przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach projektu „Rodzina jedno słowo, a tak wiele znaczy!” na rok 2023.

Prace można zgłaszać do 11 listopada 2023 roku poprzez przesłanie ich na adres e-mail fundacja@gsf.org.pl. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Wyniki konkursu z kolei zostaną opublikowane najpóźniej 16 listopada 2023 roku na stronie Fundacji i w mediach społecznościowych. Autorzy zwycięskich prac zostaną poinformowani o wynikach konkursu, a ich imiona i nazwiska będą opublikowane w różnych źródłach, w tym na stronie internetowej (www.gsf.org.pl).

Więcej informacji razem z formularzem zgłoszeniowym, który także należy przesłać razem z pracą  konkursową, a także sam regulamin znajduje się na stronie internetowej https://gsf.org.pl/konkurs-rodzina-jedno-slowo-a-tak-wiele-znaczy/?fbclid=IwAR2tTxBPQvwqnKUvUHcsBNY8ndTgCiYauq77m7dA4uR_28rGBhSj7Cr90gA.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj