8.3 C
Jasło
środa, 28 lutego, 2024

Pani wiceminister w Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej Anna Schmidt – Pełnomocnik Rządu Do Spraw Równego Traktowania zdecydowała się wesprzeć kolejny z projektów realizowanych przez Fundacja GALICJA SEMPER FIDELIS!

Projekt „Rodzina jedno słowo, a tak wiele znaczy!” skierowany jest do wszystkich osób szukających wiedzy i informacji o tym jak budować relację z drugą osobą, zwłaszcza osób w wieku produkcyjnym i przedprodukcyjnym.

Poprzez dobrane narzędzia i nowoczesny styl projektu działanie ma charakter uniwersalny i poprzez dalszy rozwój bazy wiedzy, narzędzi i treści stanowi źródło wiedzy również dla przyszłych pokoleń.

Fundacja Galicja Semper Fidelis, działa w kilku ważnych obszarach, w szczególności na rzecz osób i rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej. Celem fundacji jest pomoc osobom potrzebującym poprzez prowadzenie działalności charytatywnej. Ponadto, fundacja zajmuje się wspieraniem nauki i edukacji, a także kultury fizycznej i sportu, a także turystyki i krajoznawstwa. Działania te pozwolą na rozwijanie zainteresowań i pasji, a także na upowszechnianie wiedzy i kultury. Fundacja stawia sobie za cel również wspieranie i upowszechnianie kultury, sztuki i ochrony dóbr kultury i dziedzictwa. Poprzez te działania fundacja chce przyczynić się do rozwoju kultury i sztuki w kraju. Jeśli chcesz wesprzeć działania fundacji i pomóc osobom w trudnej sytuacji, zachęcamy do wsparcia jej działalności. Razem możemy zrobić dużo dobrego dla naszego społeczeństwa – podkreśla prezes fundacji Michał Delikat.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj