15.5 C
Jasło
środa, 29 maja, 2024

7 przydatnych aplikacji. Polecamy!

Zainstaluj te 7 aplikacji i spraw aby Twoje życie było łatwiejsze!

1. Too good to go

Jesteś może studentem, który ma kiepsko z funduszami na jedzenie? Albo po prostu chcesz dbać o środowisko i planetę? Mamy coś dla Ciebie, czyli TOO GOOD TO GO.

Aplikacja, w której sklepy, restauracje, bary i stacje benzynowe oferują paczki żywnościowe tańsze czasem o 4/5 razy od ceny wywoławczej! Są to tak zwane nadwyżki jedzenia, które możemy kupić  czasem naprawdę za śmieszne pieniądze. Ceny wahają się od 8.99 do 21.99. A rzeczy w paczkach czasem przekraczają cenę 70 zł!  Każda z nich jest dla nas niespodzianką, bo nie wiemy co jest w środku do czasu aż sami nie otworzymy. I takim sposobem możemy dostać kanapki i napoje znanych marek, paczki warzyw i produktów z supermarketów, czy pieczywo z małej piekarni. Można naprawdę dużo zaoszczędzić, plus zrobić dobry uczynek dla planety i nie marnować jedzenia. Jedyne co wystarczy zrobić to pobrać aplikację TOO GOOD TO GO na swój telefon, wybrać miejscowość. Oferty żywnościowe pojawiają się codziennie. Niestety jedynym minusem jest brak takich miejsc w mniejszych miejscowościach. Jednak mamy nadzieję że i to się wkrótce zmieni. Aplikacja jest w pełni darmowa.

2.Fit

Zdrowe, aktywne życie to nie trend 2021,a  styl bycia z którego powinniśmy być dumni.

Aplikacja google, mająca na celu liczyć nasz wysiłek sportowy każdego dnia. Na samym  początku, wypełniamy nasze parametry jak wiek, waga i wzrost. Kolejno ustalamy cel jaki chcemy osiągnąć czyli, utrzymać naszą wagę, schudnąć czy przytyć. Następnie, wybieramy ilość kroków i ewentualne  aktywności, które lubimy. Ponadto aplikacja   rejestruje nam tempo ruchu,  ilość spalonych kalorii i dystans jaki przeszliśmy lub przejechaliśmy rowerem. Dodatkową opcją jaką posiada jest możliwość analizy i dokładnego sprawdzenia stanu naszego snu, a także rejestracja wypitych przez nas płynów w ciągu dnia.  Dla każdego taka aplikacja to super sposób na dokumentowanie aktywności fizycznej. Dodatkowo jest to jedyna aplikacja, która do rejestracji kroków nie potrzebuje łączności z internetem.  Jedyny minus jaki może posiadać to fakt że trzeba mieć telefon zawsze ze sobą.

3.Pogoda&Radar

Dość niespodziewanego deszczu i upałów w południe! Dzięki sprawdzonej aplikacji Pogoda&Radar, nic nas nie zaskoczy.

 Z dokładnością i precyzją analizuje warunki atmosferyczne oraz informuje nas o zmianach zachodzących na niebie . W zakładkach znajdziemy osobne informacje o temperaturze, wietrze, a także najnowsze informacje ze świata i okolic na temat pogody. Aplikacja jest bezpłatna i w pełni profesjonalna.

4.Forest

Aplikacja nieco odmienna od wcześniej wymienionych, bo w przeciwieństwie do nich ta ma za zadanie pomóc nam w… umiejętności utrzymania skupienia. Dzisiejszy świat pędzi w zawrotnym tempie. Wciąż coś nas rozprasza. Bodźce z różnych stron, które  sprawiają, że nie potrafimy w pełni skoncentrować się na jednym zadaniu. Z pomocą przychodzi nam Forest. Jest on bardzo prosty w obsłudze. Ustawiamy czas przez jaki chcemy się skupić, wyciszamy telefon i przez np. 15 minut patrzymy w ekran, gdzie na naszych oczach rośnie mała roślinka.  Brzmi to dziwnie i wiele osób pewnie znudzi się po 2 minutach, ale właśnie o to chodzi o kontrolę nad sobą i samodyscyplinę. Aplikacja jest darmowa.

5. Lightroom

Chcesz mieć profil lepszy niż niejeden influencer?

To sposób na cudowne kolorowe zdjęcia. Jest to aplikacja do edytacji zdjęć. Posiada ona wiele filtrów, w także  możliwości obrabiania zdjęć. Ponadto jest bardzo łatwa w obsłudze i już po 5 minutach nasze zdjęcia wyglądają jeszcze lepiej niż od światowej klasy fotografa. Jedynym minusem fakt, że wersja premium jest płatna. Jednak ta dostępna dla wszystkich, osobom początkującym i szukającym dobrej aplikacji do obrabiania zdjęć na Instagram w zupełności wystarczy.

6.Canva

Nudne slajdy i posty? To już przeżytek! Z pomocą przychodzi nam Canva!

Jest to darmowa aplikacja do tworzenia projektów, zaczynając od prezentacji i wystąpień, kończąc na okładki i posty na media społecznościowe. Posiada ona tysiące szablonów, inspiracji i gotowych projektów. Dzięki niej każdy szary post i nudne wystąpienie multimedialne może stać się dziełem sztuki. Wersja premium jest płatna, jednak ta darmowa w zupełności wystarcza.

7.Shazam

Powstała aplikacja, która dla wielu miłośników będzie zbawieniem. Znacie to uczucie kiedy leci jakąś piosenka w radiu a wy później przez kilka dni śpiewacie ją każdemu, łącznie z waszą biedną Siri, która nie rozumie, że nanana to nie nazwa piosenki a melodia, która nucicie. Teraz wasz problem się rozwiązał. Shazam to aplikacja, która rozpoznaje dźwięki muzyki i ustala jej tytuł i wykonawcę. Włączając ją podczas hitu lecącego w radiu ta nam od razu pomoże i ułatwi tym życie. Jest ona darmowa i dostępna dla każdego.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj