test
11.1 C
Jasło
sobota, 15 czerwca, 2024

Bal Baśniowy z okazji Święta Szkoły w Niedźwiadzie Dolnej

28 kwietnia 2022 roku w sali gimnastycznej Szkoły im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej odbył się uroczysty Bal Baśniowy z okazji Święta Szkoły. Na to wyjątkowe wydarzenie licznie przybyli goście oraz dzieci które przebrały się w stroje postaci baśniowych.

Święto Szkoły zainaugurowała pani Dyrektor Wioletta Czemarnik, która serdecznie powitała uczestników wydarzenia. Wśród obecnych była również Wicestarosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego Pani Bernadeta Frysztak. Przepiękne dekoracje, miła atmosfera, świetne humory – to dzięki temu przedstawienie zyskało przyjemną oprawę, a zebrani goście z uśmiechem na twarzy oraz wielką dumą oglądali występy dzieci. Uczniowie wraz z nauczycielami dali wspaniały popis kreatywności, umiejętności wokalnych i muzycznych. Publiczność dziękowała młodym artystom gromkimi brawami.

Po przedstawieniu miało miejsce rozdanie nagród w szkolnym konkursie czytelniczym ,,Z Baśnią i Legendą Przez Polskę’’ pod hasłem ,,Mazowieckie klechdy’’. Grono Pedagogiczne odczuwali satysfakcję i zadowolenie. Dzięki organizacji tego Święta przyczynili się do budowania tradycji w społeczności szkolnej. Dla wszystkich zebranych była to okazja do spędzenia razem miłych chwil. Brawa się należą uczniom i nauczycielom, którzy zadbali o przygotowanie dzieci na tę ważną uroczystość.

Źródło: spropoczyce.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj