11.3 C
Jasło
wtorek, 23 kwietnia, 2024

II Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa „Z miłości do najmłodszych” w Miejscu Piastowym

8 czerwca br. odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa „Z miłości do najmłodszych”, której organizatorem jest Gmina Miejsce Piastowe. Udział w wydarzeniu wzięła wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.

Celem konferencji jest zwiększenie świadomości i aktywizacji nauczycieli i opiekunów żłobków, a także wymiana między sobą swoich doświadczeń i spostrzeżeń dotyczące najmłodszych pociech i ich potrzeb. W Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Rogach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki oraz Gminny Konkurs Mitologiczny. Udział w konkursie wzięły wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy Miejsce Piastowe. Na zakończenie – w miejscu Zagroda Etnograficzna w Rogach – odbyła się zabawa zorganizowana z okazji Dnia Dziecka.  

Udział w wydarzeniach wzięli m.in. przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz, wójt gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik, radni rady gminy Miejsce Piastowe wraz z przewodniczącym Wiesławem Habratem, starosta Obce Osikov Jozef Kvokačka, zastępca dyrektora żłobka z miasta Raslavice na Słowacji, dyrektor Szkoły Podstawowej w Rogach Edyta Dydo, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Miejscu Piastowym Joanna Ziemiańska-Kielar, dyrektorzy żłobków z gminy Miejsce Piastowe.

Źródło: rzeszow.uw.gov.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj