11.1 C
Jasło
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Konkurs fotograficzny, literacki i reklamowy w ramach projektu „Podkarpackim Rodzinom – wsparcie i szacunek”

Fundacja Galicja Semper Fidelis zaprasza do udziału w konkursie, zorganizowanym w ramach projektu „Podkarpackim Rodzinom – Wsparcie i Szacunek”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs został podzielony na trzy kategorie tematyczne:

  • fotograficzny – adresowany do wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego: zadanie pt. Uchwyć piękno aktywnych rodzin.
  • literacki (dowolna forma) – adresowany do rodzin – zadanie pt. Moja koncepcja na aktywne rodzicielstwo.
  • reklamowy – na hasło promujące rodziny wielodzietne – adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych – zadanie pt. Hasło reklamowe na billboardy promujące rodziny z dwójką i większą liczbą dzieci.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej Fundacji Galicja Semper Fidelis w linku poniżej.

https://gsf.org.pl/konkurs-podkarpackim-rodzinom.

Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Podkarpackim Rodzinom – Wsparcie i Szacunek” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach III otwartego konkursu ofert w zakresie promocji rodziny „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2022.

Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny w społeczeństwie, upowszechnienie informacji, kompetencji i wytworzonych w jego ramach narzędzi, ukierunkowanych na dobro wszystkich rodzin, niezależnie od ich statusu społecznego i materialnego, a także kształtujących i promujących pozytywny wizerunek małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa oraz wspieranie aktywności organizacji pozarządowych działających na rzecz rodziny.

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 20 listopada 2022 r. do godz. 23:59 na adres e-mail: fundacja@gsf.org.pl. W temacie wiadomości: Podkarpackim Rodzinom – wsparcie i szacunek – konkurs.

Dla autorów 5 najlepszych prac w każdej kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe, łącznie 15 prac. Zwycięzcy i laureaci o terminie i sposobie przekazania nagród zostaną poinformowani drogą mailową ze stosownym wyprzedzeniem.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj