11.1 C
Jasło
wtorek, 23 kwietnia, 2024

KS DevelopRes Rzeszów zagra w finale o złoto!!!

KS DevelopRes SkyRes Rzeszów pokonał po raz drugi  w trzecim spotkaniu ŁKS Commercecon Łódź i zagra w finale z Chemikiem Police.

Aż trzech spotkań trzeba było, aby wyłonić finalistę półfinału rozgrywanego pomiędzy drużyną DevelopResu Rzeszów i ŁKSu Łódź. Pierwszy mecz niespodziewanie w Rzeszowie wygrały Łodzianki, natomiast rewanż w Łodzi padł łupem zdeterminowanych Rzeszowianek. Przy stosunku zwycięstw 1-1 o tym kto zagra w finale zdecydował ostatni, trzeci mecz na Podpromiu w Rzeszowie. W nim lepsze okazały się zawodniczki Developresu, które wygrały 3-1 (22:25, 25:20, 25:17, 30:28).

Najlepszą zawodniczką meczu wybrana została zawodniczka z Rzeszowa –  Kiera Van Ryk.

DevelopRes w finale zmierzy się z drużyną Chemika Police, który w swojej parze półfinałowej rywalizował z Radomką Radom. Pierwszy mecz wielkiego finału TAURON LIGII rozegrany zostanie w sobotę 10 kwietnia, natomiast rewanż w Policach 13 kwietnia. Mistrzostwo Polski zdobędzie ta drużyna, która wygra dwa mecze. W przypadku remisu 1-1 w meczach o mistrzostwie Polski  zdecyduje trzeci mecz, którego ewentualnym gospodarzem będzie drużyna z Rzeszowa.

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj