15.5 C
Jasło
środa, 29 maja, 2024

Nowa remiza OSP Zarzecze

W Gmina Boguchwała w dniu 1 maja odbyły się uroczystości oddania budynku remizy dla OSP Zarzecze.

W imieniu Posła na Sejm RP Krzysztofa Sobolewskiego okolicznościowy list gratulacyjny odczytał dyrektor biura poselskiego Paweł Ciszczoń.

Druhny i Druhowie OSP Zarzecze, składam Wam serdeczne wyrazy podziękowania za codzienne realizowanie zadań, ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu obowiązków, za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego.

Dzień dzisiejszy ma szczególny charakter, to dziś OSP Zarzecze odebrała nowy budynek remizy oraz odebrała akt włączenia jednostki do KSRG.

Pragnę, aby w nowej remizie nawiązać do największych wartości, tradycji, wierności, honoru, godności i dobrego imienia służby strażackiej, aby za największy trud i ofiarność w ratowaniu życia i mienia ludzkiego przed pożarami oraz innymi zagrożeniami, pragnę, aby w tym budynku kształtowały swoje postawy patriotyczne kolejne pokolenia.

Życzę Wam wiele satysfakcji i zadowolenia z wykonywanych obowiązków zawodowych i społecznych, spełnienia planów i zamierzeń, aby służba drugiemu człowiekowi była zawsze źródłem osobistego zadowolenia i społecznego uznania.

,,Bogu na Chwałę, ludziom na ratunek ” Szczęść Boże!

Źródło: informacja prasowa

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj