1.7 C
Jasło
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Ostatnia sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego kadencji 2018 – 2023

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart uczestniczyła w ostatniej w tym roku sesji Rady Powiatu Rzeszowskiego kadencji 2018 – 2023. Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowych działań i przekazania życzeń świąteczno-noworocznych.

Wojewoda podziękowała za zaangażowanie w walkę z epidemią, w kwestie realizacji programu szczepień przeciw COVID-19, sprawne zarządzanie edukacją na szczeblu lokalnym oraz  realizację służących mieszkańcom inwestycji.

– Zbliżamy się do końca roku będącego czasem trudnych wyzwań, z którymi jako województwo i powiat musieliśmy się mierzyć, zwłaszcza w kontekście sytuacji epidemicznej.  Dziękując za czas bardzo dobrej współpracy życzę, aby kolejny rok obfitował w zdrowie i pomyślne wydarzenia – mówiła Ewa Leniart.

W posiedzeniu, oprócz przedstawicieli Rady i Zarządu Powiatu Rzeszowskiego, wzięli udział senator RP Stanisław Ożóg, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej o. Bolesław Opaliński, wójtowie i burmistrzowie, dyrektorzy oraz kierownicy jednostek organizacyjnych Powiatu, a także wydziałów Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

XXXV sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego

Źródło: rzeszow.uw.gov.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj