test
11.1 C
Jasło
sobota, 15 czerwca, 2024

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszy film promujący szkoły ponadpodstawowe w Powiecie Dębickim

Nagrody od starosty i wicestarosty otrzymali dziś zwycięzcy konkursu na najlepszy film promujący szkoły ponadpodstawowe w powiecie dębickim. Wyniki rywalizacji ogłoszono podczas kolejnego „Salonu Ósmoklasisty”, który tym razem odbył się w Szkole Podstawowej w Żyrakowie.

I miejsce ex aequo zajęły dwie drużyny: Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II (Kamil Cichoń, Jakub Łętek, Nataniel Kosowski, Nikodem Stępień, Kacper Jasiak, Marcin Lipa i Kacper Olech) oraz Zespołu Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy (Maksymilian Regner, Jacek Zdziebło i Szymon Hajduk).

II miejsce przypadło twórcom filmu z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy (Karolina Nowak, Tatiana Pociask, Kinga Rakowska, Oliwia Sołek, Oliwia Stochel, Justyna Szalwa, Jakub Wójcik i Bartosz Wrona), natomiast III – ekipie z Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie (Nadia Wolańska, Jakub Jakubus i Oliwia Biduś).

I miejsce – Film promocyjny – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy (2)
I miejsce – Film promocyjny – Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

II miejsce – Film promocyjny – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy

III miejsce –  Film promocyjny – Liceum Ogólnokształcące im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie

WSZYSTKIE FILMY ZGŁOSZONE DO KONKURSU

Spotkanie w Żyrakowie było trzecim z zaplanowanych sześciu salonów w tym roku. Kolejne wydarzenie odbędzie się już jutro (27 kwietnia br.) w godz. 10.00 – 11.30 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku.

Projekt – przygotowany przez Wydział Edukacji starostwa – dedykowany jest uczniom klas ósmych podstawówek, którzy w trakcie salonów mogą porozmawiać z wystawcami, zbierając informacje na temat oferty edukacyjnej 2022/2023 szkół ponadpodstawowych w powiecie dębickim.

Źródło: powiatdebicki.pl

Najnowsze

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj